Boxy kwiatowe — idealne dodatki do wnętrza

Obdarowywanie bliskich kwiatami nadal cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego — bukiety są uniwersalne i ponadczasowe. Za pomocą odpowiednich kolorów i gatunków kwiatów można przekazać nawet najbardziej skomplikowane uczucia, dzięki temu zawsze się sprawdzą. Do tego świetnie wyglądają i mogą stanowić piękną ozdobę każdego wnętrza.

Style kompozycji florystycznych zmieniały się na przestrzeni czasu, aby nadążyć za stale rozwijającym się społeczeństwem. Dokładnie tak jak w modzie, gdzie stale poszukiwane są nowe kroje, kształty i formy. W układaniu bukietów były już popularne sukulenty czy kompozycje, składające się jedynie z polnych kwiatów. Stosunkowo nowym trendem kwiaciarskim są boxy kwiatowe, które podbijają społeczność Instagrama.

Czym są boxy kwiatowe?

Box kwiatowy, jak sama nazwa mówi, to pudełko wypełnione kwiatami. Mogą być zarówno żywe, jak i sztuczne. Tylko jeden gatunek lub wiele, w jednym kolorze i w kilku. Również sposób dekoracji można dowolnie dobierać i modyfikować. Ilość kombinacji jest nieskończona.

Jeżeli ilość możliwości wyda się przytłaczająca, można skorzystać z propozycji, oferowanych przez kwiaciarnie. Komponowali je profesjonaliści, dzięki czemu mamy się pewność, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący. W naszej ofercie można znaleźć zarówno bardzo eleganckie czarne boxy z czerwonymi różami, jak i delikatne kompozycje różnych kwiatów w pastelowej kolorystyce.

Box kwiatowy: piękny prezent i gustowna dekoracja

Bukiet w pudełku to świetny pomysł na prezent. Do wyboru są dwa rodzaje — kwiaty, wystające poza wysokość pudełka oraz takie, mieszczące się w środku (dzięki czemu można przykryć je wieczkiem i jeszcze bardziej zaskoczyć osobę obdarowaną). Można dowolnie modyfikować kompozycję, według własnego pomysłu i potrzeb.

Dzięki temu, że bukiet znajduje się w pudełku, tworzy gustowną dekorację. Rodzaje pudełek  mogą być różne — od zwykłych matowych, utrzymanych w neutralnym tonie po welurowe, w paski czy w kropki. Zazwyczaj przewiązane są wstążką (lub sznurkiem), dzięki temu wyglądają bardzo stylowo i dekoracyjnie. Box szczególnie ładnie będzie się prezentował na biurku albo na komodzie, jednakże można go postawić w każdym pomieszczeniu.

dostawa kwiatów gdańsk 27

Dzięki wykorzystaniu ozdobnego pudełka przy komponowaniu bukietu nie potrzeba dobierać wazonów czy osłonek na doniczki, box spokojnie spełnia tę funkcję. Co ciekawe — żywe kwiaty w pudełku zachowują świeżość tak samo długo, jak kwiaty w wazonie. Należy jednak pamiętać, aby tak samo jak w przypadku ciętych kwiatów, nie wystawiać ich bezpośrednio pod proste promienie słoneczne a także w pobliżu grzejników i owoców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kwiatowych boxów!

Dodaj komentarz

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.