Katalog

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokolenia się zmieniają, świat się zmienia, a bukiet róż nie traci swojego piękna i wartości. Wciąż niezmiennie zostaje przyjemnym i fascynującym prezentem. Kwiaty są najwspanialszym sposobem na przekazanie uczuć, a róża jest symbolem miłości i wzorem wśród kwiatów. Bez wątpienia jest ulubionym kwiatem wśród większości płci pięknej. Chyba nie ma lepszego i łatwiejszego sposobu na przyciągnięcie uwagi. Dawanie kwiatów to bardzo wzruszający i szczery akt, który potrafi przekazać coś, czego nie zawsze można wyrazić słowami.

Bukiety z róż w naszej ofercie:

Salon florystyczny Adel De Flores zapewni Ci wybór na każdą okazję. Posiadamy wszystko, o czym można tylko pomarzyć, kiedy chcemy kupić bukiet róż. Mamy codzienną dostawę z Holandii, dzięki czemu podczas każdej pory roku i w każdej chwili mamy najświeższe, wybrane kwiaty, które przy odpowiedniej pielęgnacji przez długi czas będą przynosić radość Twoim bliskim.

Zawsze mamy mnóstwo różnych odmian róż i chętnie pomożemy Ci z wyborem oraz komponowaniem. Możesz zarówno zamówić coś w swoim oryginalnym stylu, żeby podkreślić indywidualność, jak i całkowicie powierzyć nam kompozycję bukietu. Nasza firma jest nie tylko biznesem, ale rodzinnym powołaniem już czwarte pokolenie z rzędu, dlatego jesteśmy profesjonalistami i łączymy pracę z pasją

Ceny bukietów róż mogą się znacznie różnić w zależności od odmiany, liczby, wysokości, a także ozdoby, lecz wartość jednej sztuki zaczyna się już od 4 złotych.

Czerwone róże z dostawa

Adel De Flores – pierwszy salon florystyczny w Polsce, oferujący papier florystyczny jako opakowanie. Ten wybitny element dekoracyjny jest wodoodporny, dlatego ozdobione nim bukiety można od razu wstawiać do wazonu. Oferujemy zarówno skromne bukiety od trzech sztuk, jak i szykowne, bujne ze sto jednej lub nawet pięćset jednej sztuki! Posiadamy wszystkie kolory róż, o których można tylko pomarzyć: czerwone, białe, różowe, ciemnoróżowe, żółte, herbaciane itd. Wysokość zaczyna się od czterdziestu centymetrów do całego metra.

Jesteśmy jednym z najlepszych organizatorów zaręczyn na terenie Trójmiasta, a bukiety zaręczynowe są prawdopodobnie naszą największą pasją. Na tą okazje idealnym rozwiązaniem będzie duży bukiet z czerwonych róż, ale tak naprawdę każdy mężczyzna może dokonać wyboru według swojej opinii bądź gustu kochanej osoby. Do zaręczynowego bukietu można zamówić dekoracje do domu, restauracji czy jakiegokolwiek innego miejsca, a także dodatkowo dostać płatki róż gratis!

Zalety naszego salonu:

  • Profesjonalizm jako tradycja rodzinna
  • Zawsze duży wybór świeżych kwiatów ciętych
  • Szeroka gama klasycznych oraz modnych ozdób
  • Przystępne ceny oraz okazyjne zniżki
  • Szybka dostawa na terenie Trójmiasta i okolic

 

Jak wybrać bukiet róż?

Być może będzie to wzruszający mały bukiecik z 3 róż, wspaniały bukiet składający się z 25 lub nawet zawierający 101 róż. Możemy wybrać różne odmiany kwiatów, pokombinować z kolorami i ozdobami.

Wiadomo, że mężczyźni najczęściej obdarowują ukochanych bukietami dużych czerwonych róż, ponieważ to są klasyczne kwiaty – symbol miłości i pasji, podbijający serca kobiet całej planety.

Białe róże mogą wyrażać czułość, a różowe sugerować rodzące się uczucia. Dobrym wyborem na prezent będzie połączenie róż z innymi kwiatami.

Specjaliści wiedzą, że można wiele powiedzieć bez słów, wybierając odpowiedni kolor róż, ale wszystkie te symbole mogą tracić swoje znaczenie, jeśli wiesz, jaki rodzaj kwiatów lubi ukochana osoba, ponieważ w tym przypadku indywidualny gust jest ważniejszy niż ogólne zasady.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że kwiaty w bukiecie będą świeże. Jesteśmy bardzo skrupulatni co do jakości naszych bukietów, ponieważ każdy kwiat jest uważnie sprawdzany, zanim stanie się częścią prezentu.

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.