Katalog

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wieczne róże w pudełku – prezent jak z bajki!

Najlepszą dekoracją, stworzoną przez samą naturę, są jasne i wyjątkowe świeże kwiaty. Niestety, ich delikatne piękno nie jest trwałe. Nawet najświeższy bukiet za kilka dni może zacząć się psuć i kruszyć. Ale wielu ludzi chce uratować ten naturalny urok i piękność na jak najdłuższy czas. Dlatego eksperci stworzyli zupełnie unikalny rodzaj produktów florystycznych – wieczne kwiaty. To nie jest żart albo  magia – naturalne róże potrafią być długowieczne – dwuletnie, ba nawet trzyletnie!

Czym właściwie są wieczne róże?

Takie wieczne kwiaty naprawdę szybko podbijają rynek – nie są to sztuczne, nawet suszone kwiaty. To całkowicie naturalne, cięte róże, charakteryzujące się niesamowitą elastycznością i wyjątkową wytrzymałością. Zachowują swoje naturalne piękno oraz pierwotny wygląd na niewiarygodnie długie okresy, mierzone w latach, dzięki unikalnej substancji konserwującej. Sekret stabilizowanych wiecznych róż to specjalna technologia, która pozwala zachować każdą roślinę przez bardzo długi czas.

Proces stabilizacji roślin to specjalnym traktowanie, w wyniku którego następuje zastąpienie naturalnego soku specjalnym roztworem wykonanym na bazie gliceryny. Sok kwiatowy jest stopniowo zastępowany tym płynem, dopóki proces nie zakończy się w ciągu kilku dni. Każdy kwiat jest następnie badany w celu usunięcia uszkodzonych płatków lub liści. Rezultatem jest piękny kwiat, niezwykle piękny, o fantastycznym kolorze. Ta innowacyjna technologia pozwala zachować róże nawet bez wody , w pierwotnej formie do trzech lat!

Wieczne kwiaty zdobyły powszechne uznanie w Japonii, Ameryce, Rosji i krajach europejskich, a teraz stają się niesamowitym trendem w Polsce. Z ich pomocą kwiaciarnie tworzą kompozycje florystyczne, a także nowoczesne elementy dekoracyjne, niektóre wśród nich można zdecydowanie nazwać dziełami sztuki.

Na jakie okazje nadają się wieczne róże w pudełkach?

Bardzo szeroki zakres stosowania wiecznych kwiatów jest w stanie zadowolić każdą osobę: kreatywnego twórcę, dla którego dekoracja jest pasją lub kogoś, kto po prostu chce zadowolić ukochaną osobę. Przecież nie trzeba się już martwić o zachowanie wyglądu kwiatu. Z wiecznych róż można wykonać wszelkiego rodzaju dekoracje oraz kompozycje kwiatowe, tworząc w dowolnej formie, stylu i metodzie na każdą odpowiednią okazję: urodziny i rocznice, dzień Kobiet, Walentynki, Ślub oraz wiele innych uroczystości. Ponadto, przy ich użyciu, zawsze jest czas na przygotowanie, a także ocenę uzyskanego wyniku.

Możesz wcześniej przygotować ważne wydarzenie, na które nie pozwalają świeże kwiaty. Fakt, iż nie potrzebują podlewania ani specjalnej pielęgnacji, sprawia, że dwuletnie róże są znacznie bardziej uniwersalną ozdobą lub prezentem. Można na przykład kupić je do swojego sklepu bądź restauracji, ale trzeba pamiętać, że długotrwałych róż nie należy pozostawiać w bezpośrednim świetle słonecznym, ponieważ niestety mogą one blaknąć w takich przypadkach.

Nasza oferta wiecznych róż

Firma Adel De Flores jako jedna z pierwszych w Polsce umieściła w asortymencie wieczne kwiaty w pudełkach, ponieważ jesteśmy rodzinnym salonem florystycznym, który łączy pasję z profesjonalizmem przez cztery pokolenia. Z nami mogą Państwo nie martwić się o jakość towarów czy też podejściu do indywidualnych potrzeb.

Mamy ogromny wybór pudełek: od małych, które posiadają jedną różę, aż po duże, umieszczające kilkadziesiąt doskonałych, długowiecznych róż, które zachwycą każdego obdarowanego.

Nasz sklep oferuje róże wieczne w bardzo przystępnych cenach – już od 79 złotych mogą Państwo kupić ten wspaniały prezent dla siebie lub drogiej osoby.

Oto kilka powodów, dla których warto zamówić wieczne róże w pudełkach w naszej kwiaciarni:

  • Szeroki wybór towarów, a także elementów dekoracyjnych
  • Przystępne ceny
  • Szybka dostawa na terenie Trójmiasta i okolic (a przy zamówieniu od 100 złotych na terenie Trójmiasta jest darmowa!)
  • Indywidualne oraz zdecydowanie profesjonalne podejście do każdego klienta
  • Zachowanie świeżości oraz piękna kwiatów do trzech lat.

Tylko widząc uśmiechy bliskich nam ludzi możemy być szczęśliwi, ponieważ prawdziwe szczęście nie może być samotne!

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.