Katalog

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wieczne róże w pudełku – prezent jak w bajce!

Kwiaty pozostają najbardziej atrakcyjną dekoracją stworzoną przez samą naturę. Aby wydłużyć okres ważności kwiatów, podczas którego zadowolą one odbiorcę, stosuje się specjalne opakowania. Wieczne róże w pudełku pojawiły się na rynku florystycznym stosunkowo niedawno, ale już zyskały popularność. To nie jest żart ani magia, ponieważ naturalne róże, czarne czy niebiskie, mogą żyć dwa i nawet trzy lata!

Czym są wieczne kwiaty w pudełku?

Wieczne róże w boxie szybko zdobywają pozycję na rynku. To nie są sztuczne ani nawet suche kwiaty. Są to całkowicie naturalne, niedawno ścięte rośliny o niesamowitej elastyczności i wyjątkowej trwałości. Flower box z wiecznymi różami to niepowtarzalny prezent. Dzięki unikalnemu konserwantowi zachowują swoją naturalną urodę i oryginalny wygląd przez niezwykle długi czas mierzony latami. Tajemnica ustabilizowanych róż wiecznych polega na specjalnej technologii, która pozwala na trwałe przechowywanie każdej rośliny przez bardzo długi czas.

Różа wieczna w boxie prezentują zaawansowaną technologię, która aktywnie przenika do wnętrza sfery florystycznej. Proces stabilizacji roślinnej jest specjalnym sposobem postępowania, w wyniku którego naturalny sok zostaje zastąpiony specjalnym roztworem na bazie gliceryny. Sok kwiatowy jest stopniowo zastępowany przez tę substancję, aż do zakończenia procesu w ciągu kilku dni.

Wieczne kwiaty w pudełku z wysyłką można zamówić już teraz, aby przekonać się o ich zaletach. Zapewnimy szybką dostawę do Gdańska, Gdyni i Sopotu i zaproponujemy Państwu najlepsze ceny. Każdy kwiat jest następnie badany w celu usunięcia uszkodzonych płatków lub liści. Rezultatem jest przepiękny kwiatuszek, który zachowuje swój urok, o fantastycznym kolorze. Najnowsza technologia pozwala na przechowywanie róż nawet bez wody przez lata!

Flower box z czarnymi wiecznymi różami jest uznawane przez europejskich i amerykańskich nabywców za jeden z najbardziej oryginalnych prezentów. Jego zakup staje się jednym z najświeższych trendów w florystyce w Polsce. Specjaliści mogą stworzyć najbardziej niezwykłe kompozycje, które staną się elementem uroczystego lub zwyczajnego wnętrza.

Na jakie okazje odpowiednie są wieczne róże w pudełku?

Wieczne róże w boxie można zamówić do różnych przeznaczeń. Bukiet zachwyci twórczą naturę, dla której ozdoba jest pasją, lub kogoś, kto chce tylko zrobić przyjemność drugiej połowie. Wieczne kwiaty w Baninie pozwalają na stworzenie wspaniałej kompozycji z wykorzystaniem róznych stylów i schematów kolorystycznych. Sklep internetowy Adel de Flores działa online i może zaoferować swoim klientom bukiety na różne okazje:

  • Urodziny i rocznice;
  • Dzień Kobiet;
  • Walentynki;
  • Wesele.

Adel de Flores był jednym z pierwszych w Trójmieście, który umieścił wieczne kwiaty w pudełku w szerokiej palecie. Cena wiecznej róży sprawia, że zakup indywidualnego prezentu jest jeszcze bardziej opłacalny.

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.

Dzień dobry, w dniach 20-27 września dostawy nie będą dostępne, zapraszamy po odbiór bukietów i innych kompozycji do naszych kwiaciarni w Sopocie (pn-sob 9:00-20:00, nd 10:00-15:00) i Baninie (pn- sob 9:00-19:00, nd 10:00-15:00)