Katalog

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

BUKIET ŚLUBNY: KLASYCZNE I EGZOTYCZNE KOMPOZYCJE DLA PANNY MŁODEJ

Bukiet ślubny jest ważnym atrybutem ślubu, znacznie starszym niż mogłoby się wydawać. Uważa się, że zwyczaj, który nakazuje pannie młodej, by trzymała w rękach bukiet kwiatów, pojawił się wiele wieków temu, jeszcze przed naszą erą. Jednak w naszych czasach do tej tradycji powrócili Brytyjczycy w XIX wieku. Na ślubie królowej Wiktorii i księcia Alberta po raz pierwszy panna młoda miała w dłoniach świeże kwiaty (wśród których dominowały nagietki). Królowa Wiktoria wyznaczyła trend, który został natychmiast podchwycony przez całą Europę. Zachowuje się on do dziś, a więc każda narzeczona wybiera dla siebie wyjątkowy bukiet ślubny z czerwonych róż lub innych kwiatów, podkreślający jej piękno, czułość i zmysłowość. Oryginalne, mistrzowsko wykonane kompozycje z kwiatów wraz z usługą ich dostawy do Gdańska, Sopotu lub Gdyni możesz zamówić w naszej kwiaciarni internetowej.

 

Jesteśmy gotowi zaoferować oryginalne i klasyczne kompozycje wpisujące się w każdy gust:

 

  • W klasycznej, oryginalnej lub kaskadowej formie
  • Z królewskich róż, najdelikatniejszych piwonii, powściągliwych lilii, spokojnych gerber i wielu innych kwiatów
  • Monofoniczne oraz egzotyczne wielobarwne

 

Jak wybrać bukiet ślubny?

Gamę kolorów bukietu ślubnego warto wybierać na podstawie odcienia twarzy panny młodej. Dziewczyny o jasnej skórze powinny zdecydować się na kompozycje kwiatów w miękkich pastelowych kolorach, jak na przykład bukiet ślubny ze storczyków lub z. Natomiast pannom młodym, które mają ciemny odcień skóry jasnoróżowych piwonii lepiej będą pasować czerwone lub białe róże. Jeśli panna młoda zamierza założyć na wesele krótką sukienkę, wówczas idealnym dodatkiem stanie się bukiet w kształcie boutonniere.

 

Dla panny młodej w młodszym wieku lepiej jest wykorzystać nieotwarte pąki kwiatów, natomiast dla dojrzalszej – kwitnące kwiaty. Jeśli dziewczyna jest niska, to najbardziej odpowiednie będą małe kwiaty, a  dla wysokiej, odwrotnie, najlepiej wybierać duże kwiaty.

 

Bukiet ślubny jest często tworzony z klasycznych kwiatów, takich jak róże i hortensje, a także z wyjątkowych: piwonii, jaskrów i żonkili! Nowoczesny bukiet ślubny z frezji lub innych kwiatów wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, eleganckim wykonaniem i wygodnym wzornictwem dolnej części kompozycji.

 

Prawie każda kwiaciarnia w Trójmieście tworzy własne wersje bukietów ślubnych. Jednak w tej sprawie powinieneś zaufać profesjonalnemu floryście z dużym doświadczeniem, który jest gotowy zagwarantować niemal idealny wynik swojej pracy. Nasi floryści posiadają niezbędne doświadczenie potrzebne do stworzenia dla Was unikalnego bukietu ślubnego. Jednocześnie posiadamy katalog zdjęć z już wykonanymi pracami z dziedziny florystyki ślubnej. Składając u nas zamówienie, można być pewnym, że dobór kwiatów, zwłaszcza do bukietu ślubnego, jak ich skomponowanie zostanie wykonane zgodnie z najwyższymi standardami europejskiej florystyki.

 

Wspaniałe bukiety ślubne, pełne miłości

Jeśli chcesz zamówić bukiet ślubny z dostawą do dowolnego miejsca w Trójmieście, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Jednak zawiera on tylko niektóre przykłady możliwych form, nasze możliwości nie ograniczają się do tego wyboru. Pracujemy również nad indywidualnymi zamówieniami na wykonanie oryginalnych, nietypowych bukietów ślubnych dla panien młodych, różnych akcesoriów ze świeżych kwiatów oraz kompleksowych dekoracji całej uroczystości! To u nas znajdziesz oryginalne bukiety ślubne z tulipanów, wspaniałe bukiety ślubne z piwonii, zmysłowe bukiety ślubne frezje oraz oczywiście klasyczne bukiety róż.

 

Zapewniamy, że starannie stworzone przez nas bukiety podkreślą urok Panny Młodej i starą się idealnym dodatkiem do stylizacji ślubnej.

BUKIET ŚLUBNY

 

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.