Katalog

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

WSPANIAŁE BUKIETY NA DZIEŃ KOBIET

Kobieta jest tajemnicą i zagadką, której ludzie nie potrafią rozwiązać przez wieki. Jednak według większości przedstawicielek płci pięknej nie trzeba jej rozwiązywać – kobietę wystarczy kochać i pielęgnować. Świetną okazją jest ku temu Dzień Kobiet, w którym kwiaty są jednym z najczęstszych prezentów.

Jest to dzień, w którym kobiety są w centrum uwagi. Ponadto jest to doskonała okazja, aby pokazać swoim Paniom, jak ważne są w naszym życiu, jak bardzo je kochamy i doceniamy. Co może lepiej wyrażać uczucia niż urocze kwiaty na 8 Marca? Żadna kobieta nie jest obojętna na manifestację piękna, zatem luksusowy klasyczny bukiet róż lub naręcze tulipanów, narcyzów lub mimoz zapewni jej prawdziwą estetyczną i emocjonalną przyjemność.

Bukiet na Dzień Kobiet – to zawsze aktualny prezent 

Istnieje opinia, że ​​kwiaty są bardzo osobistym prezentem. Przy wyborze trzeba znać indywidualne gusta i preferencje. Jest to prawdą tylko częściowo, gdyż bukiet można sprezentować również koleżankom w pracy, a nawet przełożonym. Ważne jest jednak odpowiednie dobranie kwiatów do kompozycji, a jednocześnie wybranie takich elementów, które będą dokładnie symbolizować życzenia i stosunek do obdarowywanej kobiety.

 

Najczęściej w Dniu Kobiet prezentowane są tulipany, które są uważane za symbol nadchodzącej wiosny, a także róże. Oba te rodzaje kwiatów łączy miłość. Należy być ostrożnym z całkowicie czerwonym bukietem, który kobieta może odebrać jako wyznanie miłości. Można podarować nie tylko ścięte tulipany, ale także żywy kwitnący kwiat w doniczce, który zachwyca najpierw w domu, a potem w ogrodzie – w przyszłym roku, przy odpowiednim przechowywaniu i pielęgnacji zakwitnie ponownie i zadziwi swoim pięknem.

 DZIEŃ KOBIET

Zastanówmy się, jakie kolory tulipanów (lub innych kwiatów) warto sprezentować w Dniu Kobiet. Uważa się, że im ciemniejszy kwiat, tym bardziej namiętne uczucia.

 

  • Różowe tulipany są wszechstronne, odzwierciedlają dobre nastawienie, więc będą pasować zarówno dla kolegi z pracy, jak i krewnego.
  • Żółte tulipany będą inspiracją dla kreatywnych ludzi, przypominają słońce, powodują uczucie ciepła, zabawy i lekkości.
  • Fioletowe tulipany podkreślają wyrafinowanie.
  • Bukiet pomarańczowych tulipanów daruje niezapomniane emocje. Uważa się, że pomarańczowy kolor jest symbolem dążenia do sukcesu, dlatego bukiet jasnych pomarańczowych tulipanów może być wręczony partnerom biznesowym, współpracownikom.
  • Białe tulipany, jako symbol czystości myśli, niewinności i czułości, są zazwyczaj prezentowane młodym dziewczętom, natomiast nie będą one odpowiednim rozwiązaniem dla kobiety w starszym wieku.
  • Bukiet kolorowych tulipanów wywołuje szczęśliwe uśmiechy i daje optymistyczny nastrój. Dlatego może być podawany zarówno młodym dziewczętom, jak i kobietom w średnim wieku.
  • Czarne tulipany są bardzo rzadkie. Dlatego są one prezentowane kobietom, aby podkreślić ich oryginalność.

Róże na dzień kobiet – symbolem miłości

Kwiaty dla kobiety również mogą symbolizować Twoje uczucia do konkretnej kobiety. W tym przypadku warto pamiętać: im ciemniejsze róże, tym głębsze są Twoje uczucia. Różowe róże dawane są młodym dziewczynom, symbolizują młodość, brak doświadczenia, czułość, piękno i skromność. Białe róże kojarzą się z niewinnością i lojalnością. Są one wręczane młodym dziewczętom jako znak szacunku i czystej miłości.

 

Jeśli trudno Ci dokonać wyboru, gubisz się w różnych kolorach oraz gatunkach kwiatów, zalecamy, aby na Dzień Kobiet prezentować bukiety składające się z kilku rodzajów kwiatów. Takie rozwiązania są zawsze dostępne w naszym sklepie internetowym i pozwolą Ci uniknąć błędów. Ponadto, w dokładnie dobranym bukiecie zwiększa się znaczenie każdego pojedynczego kwiatu, prezentowanego na Dzień Kobiet! Istnieje też dodatkowa zasada: mniej, ale lepiej. Jeśli nie znasz osoby bardzo dobrze, odpowiedni będzie mały bukiet.

 

Zamów kwiaty w naszej kwiaciarni, a my nie tylko stworzymy wspaniały bukiet, ale również dostarczymy go pod wskazany adres w całym Trójmieście. Nasze kwiaty na Dzień Kobiet zdecydowanie stworzą nastrój święta i jak najlepiej oddadzą Twoje uczucia do obdarowywanej osoby.

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.