Katalog

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

WSPANIAŁE BUKIETY NA DZIEŃ KOBIET

Kobieta jest tajemnicą i zagadką, której ludzie nie potrafią rozwiązać przez wieki. Jednak według większości przedstawicielek płci pięknej nie trzeba jej rozwiązywać – kobietę wystarczy kochać i pielęgnować. Świetną okazją jest ku temu Dzień Kobiet, w którym kwiaty są jednym z najczęstszych prezentów.

Jest to dzień, w którym kobiety są w centrum uwagi. Ponadto jest to doskonała okazja, aby pokazać swoim Paniom, jak ważne są w naszym życiu, jak bardzo je kochamy i doceniamy. Co może lepiej wyrażać uczucia niż urocze kwiaty na 8 Marca? Każda kobieta nie jest obojętna na manifestację piękna, zatem luksusowy klasyczny bukiet róż lub naręcze tulipanów, narcyzów albo mimoz zapewni jej prawdziwą estetyczną i emocjonalną przyjemność.

Bukiet na Dzień Kobiet – to zawsze aktualny prezent 

Istnieje opinia, że ​​kwiaty są bardzo osobistym prezentem. Kiedy wybierasz kwiaty z okazji Dnia Kobiet, musisz znać indywidualne gusta i preferencje. Jest to prawdą tylko częściowo, gdyż bukiet można sprezentować również kolegom w pracy, a nawet przełożonym. Ważne jest jednak odpowiednie dobranie kwiatów do kompozycji, a jednocześnie wybranie takich elementów, które będą dokładnie symbolizować życzenia i stosunek do obdarowywanej kobiety. Stworzony przez naszych florystów bukiet kwiatów na Dzień Kobiet chętnie dostarczymy do Gdańska, Sopotu lub Trójmiasta.

 DZIEŃ KOBIET

Najczęściej w Dniu Kobiet prezentowane są tulipany, które są uważane za symbol nadchodzącej wiosny, a także róże. Oba te rodzaje kwiatów łączy miłość. Należy być ostrożnym z całkowicie czerwonym bukietem, który kobieta może odebrać jako wyznanie miłości z Twojej strony. Możesz podarować nie tylko ścięte tulipany, ale także żywy kwitnący kwiat w doniczce, który Twoja Pani również doceni. Po pierwsze, tulipany w doniczce zachwycą ją najpierw w domu, a potem w ogrodzie – w przyszłym roku, przy odpowiednim przechowywaniu i pielęgnacji zakwitną ponownie i zadziwią swoim pięknem.

Zastanówmy się, jakie kolory tulipanów (lub innych kwiatów) warto sprezentować w Dniu Kobiet. Uważa się, że im ciemniejszy kwiat, tym bardziej namiętne uczucia. 

  • Różowe tulipany są wszechstronne, odzwierciedlają dobre nastawienie, więc będą pasować zarówno dla kolegi z pracy, jak i  krewnego. 
  • Żółte tulipany będą inspiracją dla kreatywnych ludzi, przypominają słońce, powodują uczucie ciepła, zabawy i lekkości.
  • Fioletowe tulipany podkreślają wyrafinowanie Twojej damy.
  • Bukiet pomarańczowych tulipanów daruje niezapomniane emocje. Uważa się, że pomarańczowy kolor jest symbolem dążenia do sukcesu, dlatego bukiet jasnych pomarańczowych tulipanów może być wręczony partnerom biznesowym, współpracownikom.
  • Białe tulipany, jako symbol czystości myśli, niewinności i czułości, są zazwyczaj prezentowane młodym dziewczętom, natomiast nie będą one odpowiednim rozwiązaniem dla kobiety w starszym wieku.
  • Bukiet kolorowych tulipanów wywołuje szczęśliwe uśmiechy i daje optymistyczny nastrój. Dlatego może być podawany zarówno młodym dziewczętom, jak i kobietom w średnim wieku.
  • Czarne tulipany są bardzo rzadkie. Dlatego są one prezentowane kobietom, aby podkreślić ich oryginalność.

Róże na dzień kobiet – to symbol miłości

Kwiaty dla kobiety również  mogą symbolizować Twoje uczucia do konkretnej kobiety. W tym przypadku warto pamiętać: im ciemniejsze róże, tym głębsze są Twoje uczucia. Różowe róże dawane są młodym dziewczynom, symbolizują młodość, brak doświadczenia, czułość, piękno i skromność. Białe róże kojarzą się z niewinnością i lojalnością. Są one wręczane młodym dziewczętom jako znak szacunku i czystej miłości.

Jeśli trudno Ci dokonać wyboru, gubisz się w różnych kolorach oraz gatunkach kwiatów, zalecamy, aby na Dzień Kobiet prezentować bukiety składające się z kilku rodzajów kwiatów. Takie rozwiązania są zawsze dostępne w naszym sklepie internetowym i pozwolą Ci uniknąć błędów. Ponadto, w dokładnie dobranym bukiecie zwiększa się znaczenie każdego pojedynczego kwiatu, prezentowanego na Dzień Kobiet! Istnieje też dodatkowa zasada: mniej, ale lepiej. Jeśli nie znasz osoby bardzo dobrze, odpowiedni będzie mały bukiet.

Zamów kwiaty w naszej kwiaciarni internetowej, a my nie tylko stworzymy wspaniały bukiet, ale również dostarczymy go pod wskazany adres w całym Trójmieście. Nasze kwiaty na Dzień Kobiet zdecydowanie stworzą nastrój święta i jak najlepiej oddadzą Twoje uczucia do obdarowywanej osoby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.

Dzień dobry, w dniach 20-27 września dostawy nie będą dostępne, zapraszamy po odbiór bukietów i innych kompozycji do naszych kwiaciarni w Sopocie (pn-sob 9:00-20:00, nd 10:00-15:00) i Baninie (pn- sob 9:00-19:00, nd 10:00-15:00)