Katalog

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Kwiaty z okazji Dnia Matki: świetny prezent, który opowie o twojej miłości do najdroższej osoby

Dzień Matki w Polsce obchodzony jest 26 maja. Jest to wspaniały czas, by jeszcze raz pokazać swoją miłość do najbliższej i najdroższej osoby oraz podarować wspaniałe emocje. Nasze mamy nie czekają na drogie prezenty od nas, ale zdecydowanie ucieszą się z okazanej uwagi i pewnie nie ma lepszego rozwiązania niż kwiaty na Dzień Matki. Oferujemy piękne bukiety dla mieszkanek Trójmiasta, które wyróżniają się przemyślaną kompozycją, wysoką jakością kwiatów oraz niebanalnym podejściem do stworzenia kompozycji florystycznych.

 

 Z  jakich kwiatów warto zrobić bukiet z okazji Dnia Matki?

 

Wybierając bukiet kwiatów dla mamy nie zapominaj, że w żadnej kwiaciarni nie pomogą Ci określić dokładnie, jakie kwiaty najbardziej lubi Twoja mama. Tylko Ty powinieneś to wiedzieć. Przypomnij sobie, jakie kwiaty podziwiała ostatnio, jaki bukiet widziałeś na jej stole lub nawet skonsultuj się z innymi krewnymi, jeśli nie potrafisz podjąć decyzji samodzielnie.

 

Są również rozwiązania, które można uważać za tradycyjne, ale zawsze aktualne. Oto kwiaty na Dzień Matki, które możemy śmiało polecić każdemu naszemu klientowi:

 

  • Róże. Róże są niezmiennie kochane przez wiele kobiet, a jednocześnie w naszym sklepie zawsze znajdziesz nietradycyjne, zachwycające gatunki o oryginalnym kształcie. Odpowiednie będą kwiaty dla mamy w naturalnej palecie odcieni: różowe, beżowe, brzoskwiniowe itd. Możesz wybrać zarówno opcje mini, jak i róże klasyczne

 

  • Storczyki. Orchidee są wspaniałymi kwiatami dla mam, które idealnie tworzą kompozycje z kwiatów i zawsze wyglądają nienagannie i uroczyście. Zamiast bukietu kwiatów na Dzień Matki możesz zamówić orchideę w doniczce w kompozycji z innymi kwiatami: jest to świeże i bardzo oryginalne rozwiązanie
  • Tulipany. Są to wspaniałe i arystokratyczne kwiaty, które będą wyglądać wyjątkowo luksusowo w bukietach zaprojektowanych przez naszych florystów
  • Niezapominajki i fiołki mogą symbolizować lojalność, nadzieję i miłość. Kosz z fiołkami będzie wzruszającym prezentem dla każdej ukochanej osoby, a szczególnie dla mamy.

DNIA MATKI

Jak poprawnie wybrać bukiet kwiatów na Dzień Matki?

Jeśli chcesz znaleźć wspaniałe kwiaty, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy prawdziwymi miłośnikami kwiatów, a więc nie tylko wykonujemy bukiety, ale wkładamy w nie naszą duszę, by mogły podarować jak najwięcej wspaniałych emocji. Świeże, rzetelnie dobrane kompozycje, jeśli zadbasz o nie w należyty sposób, będą cieszyć Twoją mamę przez 1,5-2 tygodni.

Dodatkowo gwarantujemy, że bukiet dla Twojej Mamy będzie zrobiony z najświeższych kwiatów. Najlepiej, gdy kwiaty na Dzień Mamy wręczysz osobiście, ale jeśli z jakiegoś powodu nie masz takiej możliwości – nie martw się, gdyż możesz zamówić dostawę prezentu pod wskazany adres w Trójmieście.

 

Kwiaty dla mamy to aktualny prezent na każdą okazję, ale w Dzień Matki warto szczególnie się postarać, by wybrany bukiet pokazywał wszystkie Twoje emocje i uczucia do osoby, z którą na całe życie jesteś związany silnymi więzami. Wiele wspaniałych rozwiązań znajdziesz na naszej stronie, a jeśli nie możesz podjąć ostatecznej decyzji – skontaktuj się z naszą florystką, która pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

 

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.