Katalog

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Bukiet na urodziny: wspaniałe kwiaty i doskonałe kompozycje dla twojej rodziny, przyjaciół i kolegów

Jaki bukiet warto podarować z okazji urodzin? Zazwyczaj Klientowi łatwo jest pogubić się w bogatym wyborze form kompozycji i dekoracji, gatunków i odmian roślin. Nie będziesz jednak musiał tego robić, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej bogatej oferty: to u nas wybierzesz kwiaty na urodziny w ciągu zaledwie kilku minut, a następnie będziesz mógł zamówić odbiór osobisty lub dostawę do dowolnego regionu Trójmiasta. Nasi floryści służą swoim doświadczeniem i z radością pomogą wybrać kwiaty, które będą najodpowiedniejsze.

 

Jaki bukiet urodzinowy warto wybrać?

Wybierając bukiet na urodziny przede wszystkim warto wiedzieć, co podoba się solenizantowi. Jeśli jednak wątpisz w poprawność wyboru, można też sięgnąć po roślinny symbolizm:

 

  • Jeśli życzysz bogactwa – podaruj żółte maki lub bzy
  • Jeśli życzysz sukcesu – podaruj fiołki
  • Jeśli życzysz długiego i pomyślnego życia – podaruj chryzantemy lub nagietki
  • Jeśli życzysz lub chcesz opowiedzieć o swojej miłości – podaruj czerwone tulipany lub róże.

 

Warto też poświęcić uwagę takiej kwestii, jak dokładne określenie liczby pąków w urodzinowym bukiecie kwiatów. Zawsze powinna to być liczba nieparzysta. Reszta ustalana jest zgodnie z Twoimi życzeniami i możliwościami. Warto jednak pamiętać, że wszystkie kwiaty urodzinowe powinny być na wysokich, mocnych łodygach. Wersja klasyczna – od 7 do 11 pąków. Mniejsza ilość sprawia, że bukiety urodzinowe stają się nieco niepełne, nieatrakcyjne.

 

Dlaczego warto wybierać nasze bukiety na urodziny?

Szczególną uwagę poświęcamy nie tylko najwyższej jakości kwiatów, z których tworzymy niebanalne kompozycje, ale również satysfakcji naszych klientów. Dlatego chętnie podejmujemy się wyzwań i tworzymy najbardziej skomplikowane kompozycje urodzinowe. Jeśli nie masz czasu na to, aby podarować bukiet kwiatów na urodziny osobiście, przyjdziemy Ci z pomocą i zorganizujemy dostawę prezentu do Sopotu, Gdańska lub Gdyni.

Pamiętaj również, że urodziny są doskonałą okazją do eksperymentów florystycznych. Bukiet kwiatów na urodziny będzie wyglądał bardziej elegancko, jeśli prezent zostanie włożony do pudełka, w doniczkę lub do wiklinowego kosza. Dodaj słodycze lub inne dekoracje do kompozycji, umieść w niej kartkę z życzeniami.

 

Niezwykłe bukiety urodzinowe dla dziewczynki lub chłopca mogą również zawierać miękką zabawkę lub nawet słodycze – wszystko według Twojego uznania.

 

Jeśli nie możesz wybrać odpowiedniego urodzinowego bukietu kwiatów z naszej

bogatej oferty – nie martw się. Skorzystaj z pomocy florystki, która uważnie wysłucha Twoich życzeń, opowie o cechach kolorów i ich symbolice, a także pomoże stworzyć idealną kompozycję florystyczną.

 

Przy wyborze kompozycji kwiatowej należy przestrzegać kilku zasad:

 

  • Młodym dziewczętom warto podarować kwiaty o delikatnych odcieniach, a dla ukochanych kobiet najbardziej odpowiednimi rozwiązaniami będą jasne i nasycone kolory;
  • Dla starszych kobiet bardziej odpowiednie będą kwiaty o spokojnych barwach;
  • Męskie kwiaty to goździki, irysy, mieczyki.
  • Dla dziecka lub nastolatka możesz wybrać kompozycje z małymi pąkami o delikatnych odcieniach.

 

Jeśli poszukujesz wspaniałych, świeżych oraz idealnie skomponowanych kwiatów na urodziny – serdecznie zapraszamy do naszej kwiaciarni. Znajdziesz tutaj niepowtarzalne kompozycje florystyczne, które przypadną do gustu nie tylko dorosłym, ale i dzieciakom, podarują masę wspaniałych emocji oraz jak najlepiej przekażą Twoje uczucia do solenizanta.

Kwiaty urodziny

 

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.