Katalog

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Bukiet na urodziny: wspaniałe kwiaty i doskonałe kompozycje dla twojej rodziny, przyjaciół i kolegów

Jaki bukiet warto podarować z okazji urodzin? Zwykłemu klientowi łatwo jest pogubić się w bogatym wyborze form kompozycji i dekoracji, uwikłać się w gatunki i odmiany roślin. Nie będziesz jednak musiał tego robić, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej bogatej oferty: to u nas wybierzesz kwiaty na urodziny w ciągu zaledwie kilku minut, a następnie będziesz mógł zamówić odbiór osobisty lub dostawę do dowolnego regionu Trójmiasta.

Jaki bukiet urodzinowy warto wybrać?

Wybierając bukiet na urodziny przede wszystkim warto znać się na guście solenizanta. Jeśli jednak wątpisz w poprawność wyboru, można też sięgnąć po roślinny symbolizm: 

  • Jeśli życzysz bogactwa – podaruj żółte maki lub bzy;
  • Symbol sukcesu to fiołki;
  • Chryzantemy i nagietki są obietnicą długowieczności;
  • Słonecznik opowie o czystych myślach;
  • Czerwone tulipany staną się deklaracją miłości.

Kwiaty urodziny

Oczywiście, zawsze aktualnym, a jednocześnie udanym prezentem będzie bukiet róż na urodziny – jest to odpowiednie rozwiązanie, które możesz sprezentować zarówno osobom najbliższym, jak i kolegom w pracy.

Warto też poświęcić uwagę takiej kwestii, jak dokładne określenie liczby pąków w urodzinowym bukiecie kwiatów. Fakt, że powinna to być liczba nieparzysta, nie jest wart omówienia. Reszta ustalana jest zgodnie z Twoimi życzeniami i możliwościami. Warto jednak pamiętać, że wszystkie kwiaty urodzinowe powinny być na wysokich, mocnych łodygach. Wersja klasyczna – od 7 do 11 pąków. Mniejsza ilość sprawia, że bukiety urodzinowe stają się nieco niepełne, nieatrakcyjne. Na Twoje życzenie możemy również stworzyć oryginalne wiązanki kwiatów na urodziny.

Dlaczego warto wybierać nasze bukiety na urodziny?

Szczególną uwagę poświęcamy nie tylko najwyższej jakości kwiatów, z których tworzymy niebanalne kompozycje, ale również satysfakcji naszych klientów. Dlatego chętnie podejmujemy się wyzwań i tworzymy najbardziej skomplikowane kompozycje urodzinowe. Jeśli nie masz czasu na to, aby podarować bukiet kwiatów na urodziny osobiście, przyjdziemy Ci z pomocą i zorganizujemy dostawę prezentu do Sopotu, Gdańska lub Gdyni.

Pamiętaj również, że urodziny są doskonałą okazją do eksperymentów florystycznych. Bukiet kwiatów na urodziny będzie wyglądał bardziej elegancko, jeśli prezent zostanie włożony do pudełka, w doniczkę lub do wiklinowego kosza. Dodaj słodycze lub jagody do kompozycji, umieść w niej kartkę z dobrymi życzeniami. Niezwykłe kwiaty bukiety urodzinowe dla dziewczynki lub chłopca mogą również zawierać miękką zabawkę lub nawet słodycze – wszystko według Twojego uznania.

Jeśli nie możesz wybrać odpowiedniego urodzinowego bukietu kwiatów z naszej bogatej oferty – nie martw się. Skorzystaj z pomocy florystki, która uważnie wysłucha Twoich życzeń, opowie o cechach kolorów i ich symbolice, a także pomoże stworzyć idealną kompozycję florystyczną.

Przy wyborze kompozycji florystycznej należy przestrzegać wielu zasad:

  • Młodym dziewczynom warto podarować kwiaty o delikatnych odcieniach, a dla ukochanych kobiet najbardziej odpowiednimi rozwiązaniami będą jasne i nasycone kolory;
  • Dla starszych kobiet bardziej odpowiednie będą pąki kwiatowe o spokojnych barwach;
  • Męskie kwiaty to goździki, irysy, mieczyki. Jednak bukiety są prezentowane silnej połowie ludzkości nie tak często, zwykle z najbardziej uroczystych okazji, na przykład – jubileuszy;
  • Dla dziecka lub nastolatka możesz wybrać kompozycje z małymi pąkami o delikatnych odcieniach.

Jeśli poszukujesz wspaniałych, świeżych oraz idealnie skomponowanych kwiatów na urodziny – serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. Zdecydowanie znajdziesz tutaj niepowtarzalne kompozycje florystyczne, które przypadną do gustu nie tylko dorosłym, ale i dzieciakom, podarują masę wspaniałych emocji oraz jak najlepiej powiedzą o Twoich uczuciach do solenizanta.

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.

Dzień dobry, w dniach 20-27 września dostawy nie będą dostępne, zapraszamy po odbiór bukietów i innych kompozycji do naszych kwiaciarni w Sopocie (pn-sob 9:00-20:00, nd 10:00-15:00) i Baninie (pn- sob 9:00-19:00, nd 10:00-15:00)