Katalog

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Kwiaty na walentynki

 

Kwiaty to prezent, który w każdych okolicznościach ma zarówno bezpośredni, jak i ukryty sens. Chociaż nie żyjemy w XVIII wieku i nie jest już modne rozwiązywanie zagadek zakodowanych w bukiecie, nadal istnieją pewne reguły, których należy przestrzegać przy wyborze kwiatów na Walentynki. Nasza kwiaciarnia pomoże Ci zorientować się w tradycjach prezentowania kwiatów oraz stworzy dla Ciebie najlepszy bukiet, który jak najlepiej opowie o Twojej miłości do ukochanej osoby.

 

Kwiaty na Walentynki: daj szansę wyobraźni

 

14 lutego – Walentynki – to najbardziej romantyczne święto w roku. W tym dniu osoby zakochane zachwycają siebie nawzajem prezentami i miłymi niespodziankami, cieszą się sobą i okazują sobie miłość. Tylko człowiek bez serca może przyjść w tym dniu do swojej wybranki bez kwiatów. Wybierając bukiety na Walentynki, należy podejść do tego na poważnie, ponieważ wiele młodych kobiet nie tylko wizualnie postrzega kompozycję, ale także próbuje rozszyfrować wiadomość, którą próbujesz przekazać w języku kwiatów.

 

Jakie kwiaty na Walentynki byłyby odpowiednie?

 

Do manifestacji uczuć należy wybrać bukiety na Walentynki, które zawierają „namiętne” kwiaty – gerbery, chryzantemy, tulipany. Nie zapomnij o królowej wszystkich kwiatów – róży. Oto są najbardziej odpowiednie opcje:

 

 • Astry – symbolizują szczerość darczyńcy
 • Gerbery są uosobieniem odrobiny flirtu, radości i uśmiechu
 • Calla powie, że szanujesz bratnią duszę
 • Przy pomocy kwiatu kamelii możesz podziwiać piękno ukochanej
 • Lilie symbolizują czysty i niezawodny związek
 • Róże – główny kwiat, jeśli chcesz mówić o miłości. Symbolizuje pasję i uczucia
 • Beztroskie stokrotki również można dodać do bukietu walentynkowego, szczególnie, gdy wasze relacje znajdują się na samym początku
 • Jeśli długo czekasz na serce lub nawet rękę dziewczyny, a ona ciągle odmawia, zbierz kompozycję magnolii – te kwiaty walentynkowe będą symbolizować wytrwałość, wierność uczuciom i oddanie.

 

 

 

 

Kolorystyka bukietu w Walentynki

 

Ważną rolę odgrywa kompozycja kolorystyczna kwiatów na Walentynki. Nie eksperymentuj i nie wymyślaj dziwacznych kombinacji kolorów. Lepiej, gdy wybierzesz pastelowe odcienie lub niedoścignione czerwone kolory. Doskonałym rozwiązaniem będą:

 

 • Białe róże i lilie – delikatna i zmysłowa kompozycja powie wszystko za Ciebie Taki bukiet jest uważany za klasyczny na ślub, jednak po odpowiednim udekorowaniu i dodaniu kilku gałązek zieleni, będzie idealny na Walentynki
 • Różowe tulipany w parze z białymi chryzantemami podkreślają czułe uczucia do drugiej połówki. Kremowe gerbery i niebieska frezja tworzą efekt nieważkości, niby chmurka. Lekki i delikatny układ kwiatów będzie idealny!
 • Klasyczny bukiet kwiatów na Walentynki ze szkarłatnych róż na długiej łodydze jest bogaty i luksusowy. Na pewno zostanie doceniony.

 

Jak widać, wybieranie walentynkowych bukietów kwiatów nie jest łatwym zadaniem. Ale jeśli dobrze znasz swoją ukochaną i jej preferencje, a także podejdziesz odpowiedzialnie do wyboru – sukces jest gwarantowany! Jeśli wątpisz w kombinację niektórych kwiatów, zadzwoń do nas – nasze florystki udzielą Ci najbardziej skutecznych porad na temat bukietów walentynkowych. Ułożymy również indywidualny bukiet wedle Twojego życzenia, który tez możemy dostarczyć do dowolnego punktu Trójmiasta, już w kilka godzin.

 kwiaty na walentynki

 

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.