Katalog

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wieczne róże w pudełku – prezent jak w bajce!
Kwiaty pozostają najbardziej atrakcyjną dekoracją stworzoną przez samą naturę. Aby wydłużyć okres ważności kwiatów stosuje się specjalne opakowania. Wieczne róże w pudełku pojawiły się na rynku florystycznym stosunkowo niedawno, ale już zyskały popularność. To nie jest żart ani magia, ponieważ naturalne róże, czarne czy niebiskie, mogą żyć dwa a nawet trzy lata!
Czym są wieczne kwiaty w pudełku?
Wieczne róże w boxie szybko zdobywają pozycję na rynku. To nie są sztuczne ani nawet suche kwiaty. Są to całkowicie naturalne, niedawno ścięte rośliny o niesamowitej elastyczności i wyjątkowej trwałości. Flower Box z wiecznymi różami to niepowtarzalny prezent. Dzięki unikalnemu konserwantowi zachowują swoją naturalną urodę i oryginalny wygląd przez niezwykle długi czas mierzony latami. Tajemnica ustabilizowanych wiecznych róż polega na specjalnej technologii, która pozwala na trwałe przechowywanie każdej rośliny przez bardzo długi czas.

Wieczna róża w boxie prezentuje zaawansowaną technologię, która aktywnie przenika do wnętrza sfery florystycznej. Proces stabilizacji roślinnej jest specjalnym sposobem postępowania, w wyniku którego naturalny sok zostaje zastąpiony specjalnym roztworem na bazie gliceryny. Sok kwiatowy jest stopniowo zastępowany przez tę substancję, aż do zakończenia procesu, w ciągu kilku dni.

Wieczne kwiaty w pudełku z wysyłką można zamówić już teraz, aby przekonać się o ich zaletach. Zapewnimy szybką dostawę do Gdańska, Gdyni i Sopotu i zaproponujemy Państwu najlepsze ceny. Każdy kwiat jest badany w celu usunięcia uszkodzonych płatków lub liści. Rezultatem jest przepiękny kwiatuszek, który zachowuje swój urok, o fantastycznym kolorze.

Flower Box z czarnymi wiecznymi różami jest uznawane przez europejskich i amerykańskich nabywców za jeden z najbardziej oryginalnych prezentów. Jego zakup staje się jednym z najświeższych trendów w florystyce w Polsce. Specjaliści mogą stworzyć najbardziej niezwykłe kompozycje, które staną się elementem uroczystego lub zwyczajnego wnętrza.
Na jakie okazje odpowiednie są wieczne róże w pudełku?
Wieczne róże w boxie można zamówić na wszelakie okazje. Bukiet zachwyci twórczą duszę, dla której ozdoba jest pasją, lub kogoś, kto chce zrobić przyjemność drugiej połowie. Wieczne kwiaty pozwalają na stworzenie wspaniałej kompozycji z wykorzystaniem różnych stylów i schematów kolorystycznych.

Sklep internetowy Adel de Flores działa online i może zaoferować swoim klientom bukiety na różne okazje:

Urodziny i rocznice
Dzień Kobiet
Walentynki
Wesele

Adel de Flores jest  jedną z pierwszych kwiaciarni w Trójmieście, która umieściła wieczne kwiaty w pudełku w swojej ofercie.

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.