Wysyłka kwiatów

Dostawa kwiatów – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Dlaczego właśnie my?

Przede wszystkim, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wkładamy ogrom serca, aby osoba obdarowywana była z jego powodu naprawdę szczęśliwa. Mamy ogromny wybór kwiatów – ponad 500 różnych bukietów i kompozycji! Są też oferty sezonowe i nieustannie rozszerzany asortyment. Nasza kwiaciarnia zawsze stara się tworzyć i oferować klientom coś nowego. Nie możesz znaleźć odpowiedniego rozwiązania w katalogu? Z chęcią spersonalizujemy bukiet, a następnie zorganizujemy jego wysyłkę do Sopotu, Gdańska lub Gdyni. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie tego, jak będzie wyglądał stworzony na Twoje zamówienie bukiet. 

Nadal się zastanawiasz? Nasza kwiaciarnia z dostawą gwarantuje:

  • Pełną zgodność stworzonego bukietu  z Twoimi wymaganiami
  • Wysyłkę kwiatów w dokładnie wskazanym przez Ciebie czasie
  • Profesjonalną pomoc w wyborze kompozycji

Adel de Flores to również gwarancja tego, że bukiet nie wyschnie następnego dnia po zakupie i przez długi czas będzie cieszyć jaskrawymi kolorami kwiatów i ich pięknym zapachem. Dbamy także o to, by ceny w kwiaciarni pozostawały przystępne dla naszych Klientów. Zawsze jesteśmy gotowi podjąć trudniejsze wyzwania: jesteśmy jedną z niewielu kwiaciarni internetowych w Trójmieście tworzących ekskluzywne bukiety kwiatów na zamówienie.

Działając jako kwiaciarnia pocztowa zapewniamy również doskonałą ochronę zakupionym przez Ciebie bukietom. Zamawiając bukiety kwiatów online możesz więc być pewien, że będą pięknie oraz bezpiecznie opakowane w taki sposób, by żaden element nie został uszkodzony.

Zamów kwiaty online z dostawą w Trójmieście w jednej z najlepszych w regionie kwiaciarni internetowych. Zdecydowanie będziesz zadowolony z powodu naszego profesjonalizmu, oddania sprawie i kreatywnego podejścia do realizacji zamówienia.

Skontaktuj się z nami, a wypełnimy Twoje życie wspaniałymi emocjami i dobrym humorem!

Wysyłka kwiatowa stała się bardzo popularną formą wręczania różnego rodzaju bukietów. Często, z różnych powodów zdarza się, że nie możemy osobiście udać się do kwiaciarni, aby zakupić piękny bukiet dla bliskiej nam osoby. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest dostawa kwiatów. Możemy samodzielnie wybrać, jaka kompozycja nas interesuje i dopasować kwiaty według własnego uznania. Cały proces odbywa się za pośrednictwem internetu, dlatego jest to bardzo praktyczne rozwiązanie i możliwe do zrealizowania dla każdego. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju upominkiem, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Przekonaj się, jak działa wysyłka kwiatów w Gdańsku, Gdyni  i  Sopocie.

Niezwykła niespodzianka

Do niedawna wręczanie kwiatów miało charakter niezwykle tradycyjny. Obdarowujący musiał osobiście udać się do stacjonarnej kwiaciarni, gdzie został dla niego skomponowany bukiet, który mógł wręczyć bliskiej osobie. 

W obecnych czasach tego rodzaju usługi niezwykle się rozwinęły, dlatego dajemy Wam możliwość skorzystania z wysyłki kwiatowej. Nasza dostawa kwiatów obejmuje miasta, takie jak Gdańsk, Gdynia i Sopot. Pomimo bardzo dużego rozpowszechnienia usługi doręczania kwiatów, nadal niewiele osób wie, jak właściwie wygląda wysyłka kwiatowa. Zatem, korzystając z naszych usług, możecie mieć pewność, że dajemy możliwość samodzielnego wyboru kwiatów tak, aby bukiet był w pełni spersonalizowany i zadowolił osobę obdarowaną. Oczywiście, w razie potrzeby, oferujemy swoją pomoc w komponowaniu bukietu, aby prezentował się jeszcze bardziej zjawiskowo. Po wykonaniu przez naszych pracowników zamówienia, nasz kurier odpowiada za doręczenie kwiatów pod wskazany adres. Jeśli jeszcze bardziej chcecie zaskoczyć osobę obdarowaną, możecie skorzystać z możliwości dołączenia bileciku. Dzięki temu, niespodzianka nabierze wyjątkowego charakteru. Wysyłka kwiatów  stanowi doskonały prezent i potrafi umilić dzień niejednej osobie.  

Zalety wysyłki kwiatowej 

Korzystając z usług wysyłki kwiatów, możecie być pewni, że wszystkie zlecenia realizujemy terminowo. Zatem, to Wy ustalacie, w jakim terminie mamy dostarczyć bukiet. Podkreślamy, iż w dbałości o Wasze zadowolenie, jak również estetykę kwiatów, nie akceptujemy żadnych opóźnień. 

Ponadto, dajemy Wam możliwość wyboru formy ułożenia kwiatów, jak również ich gatunków. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż nasza kwiaciarnia oferuje wiele różnych gatunków roślin, dlatego świadczymy swoją pomoc również w podjęciu decyzji. Zaproponujemy rozwiązanie, które będzie w pełni spełniało Wasze oczekiwania oraz zadowoli osobę obdarowaną. Gwarantujemy szeroki wybór kolorystyczny oraz możliwość stworzenia autorskich kompozycji bukietów bądź flower boxów. 

Naszą największą zaletą jest zdecydowanie atrakcyjna cena. Realizowana przez nas dostawa kwiatów to nie tylko atrakcyjne bukiety, ale również zdecydowana oszczędność, choć jak wiadomo, na prezentach dla bliskich nie ma co oszczędzać. 

Niebanalny prezent

Kwiaty to doskonała forma prezentu na różne okazje, począwszy od urodzin, imienin, rocznicy czy wszelkich świąt, takich jak Dzień Matki czy Dzień Kobiet oraz każdego innego dowolnego wydarzenia. Jednak wysyłka kwiatowa to rozwiązanie, z którego możecie skorzystać bez większej okazji. Taki gest na pewno zadowoli osobę obdarowaną i umili jej dzień. Ponadto, wręczenie kwiatów jest wyrazem uczuć oraz pamięci o bliskich. 

Zamawiając usługę dostawy kwiatów w naszej kwiaciarni, możecie być pewni, że zawsze zapewniamy piękne i pachnące kwiaty, które trafiają w gust każdej obdarowanej osoby. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, zachęcamy do sprawdzenia wykonanych przez nas kompozycji. Jesteśmy pewni, że znajdziesz bukiet, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Daj się oczarować magii kwiatów i wybierz, który bukiet zostanie dostarczony do bliskiej Ci osoby. 

Korzystamy z plików cookies, Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej o plikach cookies.