Dostawa i płatność

Jeżeli chcesz zamówić kwiaty z dostawą na terenie Trójmiasta i okolic, my z chęcią Ci pomożemy! 

Adel de Flores daje swoim klientom duży wybór kwiatów ciętych, w pudełkach czy bukietach. W ofercie posiadamy również rośliny doniczkowe, wieczne róże, wianki na drzwi, bukiety z kwiatów sztucznych i suszonych oraz lasy w słoikach. Wszystko można zamówić z dostawą pod wskazany adres. Z nami możesz zaskoczyć bliską osobę, wysyłając dowolną kompozycję.

Twórcze podejście do układania kompozycji, a także wykorzystanie nietuzinkowych roślin, pozwalają naszym florystom tworzyć prace wyjątkowe i niepowtarzalne. Nasi floryści stworzą autorski bukiet biorąc pod uwagę wszystkie Twoje życzenia.

Dostawy realizujemy w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniu powyżej 200zł na terenie Trójmiasta dostawa kwiatów gratis.

Sposoby płatności w naszym sklepie online
  • VISA | MASTERCARD
  • PAYU (PRZELEW ONLINE Z TWOJEGO BANKU)
  • PRZELEW TRADYCYJNY

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę płatności, gdzie wybierzesz odpowiadającą Ci metodę zapłaty. Jeżeli będziesz dokonywał tradycyjnego przelewu z konta lub na poczcie, ureguluj swoją płatność na nasze konto:

BNP Paribas: 64160014621838663580000001 Adel de Flores
Czekamy na Twoje zamówienie!

Zamówienia z okazji Dnia Matki przyjmujemy do 23 maja Zapraszamy do naszych kwiaciarni, będziemy przygotowywać piękne bukiety od ręki ☺ 26 maja jesteśmy czynni 9:00-20:00 w Sopocie i 9:00-19:00 w Baninie